Ankieta

Jeśli chcecie Państwo na bieżąco otrzymywać aktualne oferty, informacje o promocjach prowadzonych przez Firmę AgroPol oraz najważniejsze informacje z branży rolniczej, zachęcamy do wypełnienia poniższej ankiety. Podane przez Państwa informacje są również dla nas bardzo pomocne do ciagłego udoskonalania oraz wzbogacania naszej oferty handlowej. 

Wypełnienie ankiety jest dobrowolne.

Jesli nie chcecie Państwo podawać któryś z informacji - proszę pozostawić puste pola.

Zboża ozime
Zboża jare
Rzepak
Kukurydza
Burak
Warzywa

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AgroPol z siedzibą w 64-330 Opalenica przy ul. Łąkowej 2a w celu wysyłki informacji handlowych. Zostałem poinformowany o dobrowolności podania danych oraz o przysługującym mi prawie dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia."

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Czytaj więcej...